22 416 17 96

Testy Wiedzy

Sprawdź wiedzę kandydatów do pracy i obecnych pracowników
Testy wiedzy Ostendi Global
sprawdzenie deklarowanej wiedzy nigdy jeszcze nie było tak proste

Naszym Klientom oferujemy możliwość przeprowadzania indywidualnych, dostosowanych do potrzeb danej organizacji, Testów Wiedzy. Tego typu kwestionariusze pomagają w weryfikacji wiedzy zarówno przyszłych, jak i obecnych pracowników w ramach ważnego dla firmy obszaru.

Zastosowanie

Testy Wiedzy mają bardzo szerokie zastosowanie w organizacjach. Dzięki nim możemy na przykład:

  • weryfikować wiedzę pracowników z działów sprzedaży i obsługi klienta w odniesieniu do ich znajomości produktów i usług  oferowanych przez firmę,
  • sprawdzić wiedzę zdobytą podczas szkolenia,
  • przetestować deklarowany poziom znajomości języków obcych,
  • zorganizować testy przygotowujące do egzaminów zewnętrznych.

Dzięki testom wiedzy umieszczonym na platformie Ostendi  w sposób intuicyjny zdefiniujesz próg zaliczenia testu, automatycznie wyślesz linki do testu, a następnie wygenerujesz raport zbiorczy z rankingiem kandydatów. Posiadasz także możliwość rozesłania raportów indywidualnych, w których osoby, biorące udział w teście, będą mogły dowiedzieć się, na jakie pytania odpowiedziały w sposób prawidłowy, a gdzie popełniły błąd. Uzyskanie informacji zwrotnej na temat wyników pełni ważną funkcję edukacyjną.

Dzięki platformie Ostendi  tworzenie ankiet, kwestionariuszy i testów jest bardzo proste. Już w zaledwie paru korkach utworzysz swój test wiedzy, który będziesz mógł / mogła rozesłać do odpowiednich osób.

Korzyści

  • Pracownicy mogą przeprowadzać testy wiedzy w tym samym czasie w różnych lokalizacjach, co jest szczególnie pomocne w sytuacji, gdy badaniem musimy objąć pracowników oddziałów rozsianych na terenie całego kraju.
  • Raporty z przeprowadzonych testów są dostępne natychmiast po ukończeniu badania, istnieje również możliwość śledzenia wypełnień testów w czasie rzeczywistym.
  • Dzięki przejrzystym raportom pracodawca może szybko zweryfikować poziom wiedzy swoich podwładnych i zaplanować dalsze procesy rozwojowe.
  • Do dyspozycji naszych Klientów są zarówno raporty indywidualne, jak i zbiorcze, co dodatkowo ułatwia porównywanie wyników i wyciąganie wniosków z przeprowadzonych badań.
  • Istnieje możliwość zestawienia pomiarów / wyników konkretnej osoby na przestrzeni kilku pomiarów.