22 416 17 96

Ostendi Global

Ludzie to kapitał Twojej firmy

O Ostendi Global

Ostendi Global tworzy zespół praktyków biznesu i pasjonatów badań psychometrycznych. Od lat dostarczamy profesjonalne narzędzia psychometryczne, testy i ankiety, badające poziom przejawianych przez pracowników kompetencji. Nasze testy, ankiety i kwestionariusze na codzień pomagają odkrywać talenty i potencjał pracowników różnych organizacji biznesowych.

Wspieramy firmy z różnych branż w przeprowadzaniu procesów w obszarach takich jak:

  • rekrutacja i selekcja,
  • ocena i rozwój talentów,
  • nastrój i zaangażowanie zespołów,
  • weryfikacja posiadanej wiedzy.


Wszystkie kwestionariusze zostały zaprojektowane w oparciu o najlepsze praktyki metodologiczne i oczekiwania środowiska biznesowego.

Mamy świadomość, jak ważny jest czas i budżet, którym zarządzają nasi Klienci – dlatego pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami.

Nasze narzędzia skutecznie wspierają codzienne działania:

  • działów HR,
  • managerów,
  • coachów i konsultantów,
  • firm rekrutacyjnych,
  • firm szkoleniowych.

Do dyspozycji Klientów są, nie tylko profesjonalne narzędzia psychometryczne wykorzystywane w biznesie, ale również nowoczesna i rozbudowana o najnowsze technologie dostępne na rynku platforma internetowa – Ostendi Management System.

Zadbaj o rozwój swoich pracowników i zarządzaj ich potencjałem razem z Ostendi Global!

Rzetelność i trafność

Nasze kwestionariusze od lat wspierają organizacje w osiąganiu kompletnych i trwałych rozwiązań, będących fundamentem dalszego, samodzielnego rozwoju naszych Klientów.

Elastyczność i wygoda

Wiemy, że nie ma dwóch takich samych firm, zatem nie powinno być dwóch takich samych rozwiązań. Dzięki platformie Ostendi Management System oferujemy zindywidualizowane narzędzia dopasowane do potrzeb każdego Klienta.

Jakość i etyka

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas miarą jakości naszych usług. Wszystkie kwestionariusze dostępne na Ostendi Management System spełniają najwyższe standardy metodologiczne i oczekiwania środowiska biznesowego.  

.

Bezpieczeństwo danych

Ostendi Polska przestrzega najwyższych standardów. Nieustannie dbamy o bezpieczeństwo utrzymywanych i przetwarzanych informacji. Pracujemy zgodnie z najnowszymi przepisami o ochronnie danych osobowych – RODO.