Serdecznie zapraszamy 17 kwietnia 2020 r. w godzinach 9.30 – 11.00 na drugą edycję webinarium

Jak zwiększyć efektywność prowadzonych rekrutacji online przy użyciu narzędzi diagnostycznych?

Obecna sytuacja, wynikająca z ogłoszenia epidemii COVID-19, wpłynęła na większość procesów z obszaru HR, w tym odnoszących się do rekrutacji. Z dnia na dzień stanęliśmy przed wyzwaniem konieczności przejścia szybkiego kursu z wykorzystania nowych technologii, a co za tym idzie rewizji kompetencji bez możliwości bezpośredniego spotkania lub też wykorzystania znanych narzędzi z grupy Assessment Centre. 

W związku z powyższym w trakcie naszego webinarium odpowiemy m.in. na następujące pytania:

  • jakie czynniki wpływają na efektywność całości procesu rekrutacji online?
  • w jaki sposób zaplanować proces rekrutacji online, aby był on efektywny? Jakie działania należy podjąć przed uruchomieniem procesu?
  • na jakie błędy jesteśmy narażeni w trakcie prowadzenia rekrutacji online (w szczególności w obecnych czasach)?
  • jak ograniczyć występowanie tych błędów poprzez zastosowanie zobiektywizowanych metod diagnostycznych?

Każdy z uczestników naszego webinarium otrzyma możliwość wypełnienia kwestionariusza Ostendi Talent Hunter i otrzymania własnego raportu za darmo. Dodatkowo, 3 wylosowanych uczestników webinarium otrzyma darmowe wsparcie w realizacji 1 procesu rekrutacyjnego.

 

Prowadząca: Dr Bożena Roczniak – CEO Ostendi Global

 

 

W celu zapisania się na seminarium prosimy o kliknięcie w niniejszy link lub o kontakt z Przemysławem Groszfeldem (przemyslaw.groszfeld@ostendi.pl). 

Wydarzenie jest bezpłatne i dedykowane jest Dyrektorom Personalnym, Kierownikom ds. Rekrutacji, HRBP, Menadżerom odpowiedzialnym za rekrutację pracowników. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Obowiązuje limit 3 uczestników z 1 organizacji.

 

Regulamin korzystania webinarium Ostendi Global