Efektywna rekrutacjaczym jest? Jakie są koszty związane z całością procesu? Co można zrobić, aby poziom efektywności prowadzonych procesów rekrutacyjnych był wyższy a ryzyko zatrudnienia niewłaściwej osoby niższe? Jakie metody i narzędzia są wykorzystywane w efektywnych procesach rekrutacji? 

…na te i na inne pytania odpowiemy na naszym kameralnym Śniadaniu HR.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym spotkaniu?

Każda firma doświadczyła kiedyś nieudanego procesu rekrutacji, co miało bezpośrednie przełożenie na finanse w organizacji. Ciągłe rotacje pracowników i niekończące się rekrutacje, to stały krajobraz wielu przedsiębiorstw. Aby uniknąć zatrudnienia niewłaściwych osób oraz zaoszczędzić czas w procesie preselekcji kandydatów, firmy coraz częściej sięgają po narzędzia wspierające. Z pomocą przychodzą testy psychometryczne i testy wiedzy, które mają za zadanie przede wszystkim wspierać nowoczesne procesy rekrutacyjne i tym samym minimalizować ryzyko wyboru niewłaściwego kandydata.

W trakcie naszego spotkania uczestnicy poznają różne metody wykorzystywane w efektywnych rekrutacjach, dzięki którym zatrudniani pracownicy spełniają nie tylko wymagania formalne, ale także są dopasowani profilem osobowości do wymogów stanowiskowych.

Każdy z uczestników naszego spotkania będzie miał także możliwość wypełnienia kwestionariusz Ostendi Talent Hunter, a co za tym idzie bezpłatnego otrzymania własnego indywidualnego raportu. Dzięki temu uczestnicy zapoznają się w praktyce z jednym z narzędzi wykorzystywanych w procesach efektywnej rekrutacji i selekcji.

Program dedykowany jest dla osób, które na co dzień zajmują się rekrutacją i selekcją pracowników. Spotkanie odbędzie się 14 września 2018 roku w Warszawie. Informacje dotyczące dokładnego miejsca spotkania, podamy w późniejszym terminie.

Osoby zainteresowane udziałem w naszym bezpłatnym Śniadaniu HR zapraszamy do kontaktu pod adresem spotkania.hr@ostendi.pl Liczba miejsc jest ograniczona.

Patronat nad Śniadaniem HR „Efektywna rekrutacja – czyli jak zmniejszyć koszt błędnego wyboru kandydata?” objęli: