Stworzenie zespołu deweloperskiego wewnątrz firmy, nowa identyfikacja wizualna, nowy wygląd raportów, liczne wystąpienia na konferencjach, nowe relacje i inspirujące rozmowy. Rok 2018 był dla Ostendi Polska czasem dużych zmian, czasem, przez który przeszliśmy z dziecięcą ciekawością.

Zespół programistów w Ostendi Polska

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem i koniecznością szybkiej reakcji na zgłaszane potrzeby klientów stworzyliśmy zespół programistów. W 2018 roku do Ostendi Polska dołączyły 3 osoby – Rafał Borzyński, Jakub Nejman i Tomasz Kostro. Dzięki nim nasza platforma funkcjonuje bez zarzutów i już w niedługim czasie będzie miała zupełnie nową odsłonę. Nasi koledzy w sposób bardzo profesjonalny odpowiadają na potrzeby naszych klientów, dopasowując możliwości platformy do indywidualnych potrzeb. Dzięki nim mamy także możliwość otrzymywania raportów w różnych formatach w ciągu kilku sekund po zakończeniu badania.

Nowa identyfikacja wizualna Ostendi Polska

Rok 2018 przyniósł także nową odsłonę naszej marki – dotychczasowy heksagram zmieniliśmy na delikatniejszy, płynny okrąg, który w swej genezie, nawiązuje do filozofii Zen i symbolizuje ciągły proces, stały rozwój.

Enso – tradycyjny symbol Zen.

Dodane zostało także credo naszej firmy, które wskazuje, gdzie skierowana jest nasza uwaga.

Razem z nowym logotypem powstała także nowa identyfikacja wizualna naszych narzędzi – Ostendi Talent Hunter, Ostendi 360 degree feedback, Team Insight Survey, Testy wiedzy – a wraz z nimi nowa odsłona naszych dotychczasowych raportów.

Wystąpienia na konferencjach

Rok 2018 był rokiem pod znakiem wystąpień i konferencji. Zorganizowaliśmy Śniadanie HR w pięknej scenerii Atelier Szampana, byliśmy na Rozwiązaniach HR, a także odwiedziliśmy cztery miasta (Poznań, Wrocław, Katowice, Gdańsk) podczas Perspektyw HR. Podczas naszych wystąpień mówiliśmy o „Profilowaniu w praktyce HR”, jak również mieliśmy przyjemność wystąpienia z naszym klientem Marcinem Byrwą z Good Food Products i opowiedzieć o ważnej roli pomiaru zaangażowania w czasach VUCA. Każde z tych wystąpień umożliwiło nam przeprowadzenie inspirujących rozmów, a co za tym idzie poznanie fantastycznych ludzi.

Rok ten to także nowi Klienci i nowe wyzwania. Dziękujemy wszystkim za zaufanie, którym nas obdarzyliście.

…z ciekawością wyczekujemy nadchodzącego 2019 roku.