Rzetelna i prawidłowa diagnostyka kompetencji w organizacji jest kluczem do efektywnego zarządzania i planowania ścieżek karier naszych pracowników. Oczywistym faktem jest, że to ludzie tworzą firmę. Niezmiernie ważnym jest także pozyskanie odpowiednich i najbardziej utalentowanych pracowników. Jak to zrobić? Jak odkryć w kandydatach talent? Jakie narzędzia pomogą w odkryciu mocnych stron i obszarów do rozwoju? Dowiecie się o tym:

31 marca 2020 roku o godzinie 9:30

  na webinarium organizowanym wspólnie z naszym strategicznym partnerem LHH Polska

Diagnostyka w organizacji. Jak uniknąć potknięć? 

Sukces biznesu uwarunkowany jest wieloma czynnikami. Jednym z głównych, a zarazem podstawowych elementów jest stworzenie efektywnie funkcjonującego i komplementarnego pod kątem umiejętności zespołu. Aby osiągnąć ten cel bardzo ważna jest wiedza na temat aktualnych kompetencji i potencjału poszczególnych pracowników. 

Mamy dobrą wiadomość już dziś masz możliwość zapisania się na darmowe webinarium. Nasi eksperci (Agnieszka Jagiełka / LHH Polska i Bożena Roczniak / Ostendi Global) odpowiedzą na powyższe pytania i wiele innych. Celem warsztatów jest wskazanie: jakie błędy najczęściej są popełniane podczas przeprowadzania diagnostyki organizacji oraz jakie działania można podjąć, by je zminimalizować. 

Nie przegap szansy i zapisz się już dziś!

AGENDA SPOTKANIA:

  • Komunikacja – czyli co, komu i jak mówimy o celu badania?
  • Kontekst historyczny – kiedy pomaga, kiedy przeszkadza, jak mierzyć się z uprzedzeniami?
  • Do rekrutacji czy do rozwoju? – które narzędzia psychometryczne wybrać
  • Czego nie powie nam autor testu o swoim narzędziu?
  • Assessment/ Development Centre – jak zrobić lub zamówić dobry projekt?
  • Ocena 360 – jak nie sparaliżować całej firmy?
  • O feedbacku – kto powinien wiedzieć o wynikach i jak czytać raport?
  • I co dalej po ocenie

Wydarzenie jest bezpłatne, dedykowane dyrektorom personalnym i HRBP. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Jeżeli jesteś zainteresowany(-na) udziałem kliknij tutaj lub skontaktuj się z naszym konsultantem Przemysławem Groszfeldem ( przemyslaw.groszfeld@ostendi.pl ).